Rychlá kalkulačka: x článku = 1200 kč  

Jak mohou vypadat články?

Najděte si konečně vysněnou práci! Pracovní portály plné nabídek práce v tom mohou být šikovnými pomocníky.

Rozhodně není ideálním řešením spoléhat na Úřad práce. Že by vám někdo v současné době vysoké nezaměstnanosti našel práci, je totiž méně než málo pravděpodobné. Musíte se pustit do aktivního hledání práce a využít všechny dostupné způsoby. Jednou z možností je osobní jednání se zaměstnavateli v okolí, další jsou třeba internetové portály nabízející různé pracovní příležitosti. A právě druhá možnost je řešením hodným dnešní doby internetu.

Jak na pracovních portálech získat práci?

Volných pracovních míst je zdá se podle množství nabídek práce na pracovních portálech hodně. Konkurence je veliká, proto nic nepodceňujte a nenechávejte náhodě. Kvalitně zpracovaný životopis je více, než si myslíte. O tom, co se do životopisu hodí a co není vhodné uvádět si můžete přečíst na internetu. Rozhodně životopis nepodceňujte a věnujte jeho přípravě dostatek času, mnohdy je rozhodující položkou při pozvání na osobní pohovor. Pokud životopis zasíláte e-mailem, je vhodné jej správně a formulovat. První, co personalista většinou uvidí je text Vašeho e-mailu.

Kde hledat správně nabídky práce?

Nehledejte štěstí jen na známých pracovních portálech, zkuste navštívit i ty méně známé. Výhodou menších portálů je bezesporu menší konkurence. Při hledání navštivte třeba i nový portál práce Fajn-práce.cz. Kompletní nabídka pracovních pozic je přehledně roztříděna do kategorií, příjemné procházení všech nabídek zajistí moderní a svěží vzhled.

Je vhodné umět dobře využít každý pracovní portál. Nezavrhujte ani možnost ucházet se o prácovní pozici mimo Váš obor, pokud by Vás daná práce bavila. Vyzkoušejte i práce na pc, brigády pro studenty, práce na doma. Můžete mít zrovna štěstí. Když ne, nic tím neztratíte.

Jak být úspěšný u pohovoru?

Posledním, neméně důležitým krokem je pohovor. Jak zapůsobíte právě na pohovoru rozhodně o tom, zda danou práci dostanete nebo ne. Opět neponechejte nic náhodě. Připravte si odpovědi na možné otázky. Mnohdy se opakují, je praktické vědět, nebo si alespoň nastínit, jak byste na ně odpověděli. Vyhnete se trapným situacím, kdy plácnete něco, co jste vlastně ani nechtěli říct. Spoustu tipů, jak dobře zapůsobit na pohovoru naleznete na internetů, tak směle do příprav! Úspěchy se tak mohou dostavit už u první nabídky práce.


Najděte si konečně dobrou práci! Co se týče nabídek práce, mohou být skvělými pomocníky právě internetové portály plné pracovních inzerátů.

V dnešní době není rozhodně spolehlivým řešením počítat s pomocí Úřadu práce. Je více než nepravděpodobné, že Vám, v době vysoké nezaměstnanost, někdo najde práci. Proto je třeba pustit se do aktivního hledání práce všemi možnými způsoby. Vy si vyberte, zda chcete osobně obcházet a komunikovat s možnými zaměstnavateli, nebo začnete s hledáním na pracovních portálech. Díky dostupnosti internetu je vhodnějším řešením možnost druhá.

Jak získat práci na pracovních portálech?

Pracovní portály vypovídají o tom, že na trhu práce je poměrně dost volných pracovních míst. Nenechávejte však nic náhodě, konkurence je opravdu veliká. Kvalitně zpracovaný životopis je základem. Je dobré zjistit si, co je vhodné do životopisu uvést a co není. Takové informace naleznete i na internetu. Životopis je totiž mnohdy rozhodujícím kritériem, zda budete pozváni na osobní pohovor či ne, proto je dobré věnovat mu dostatečnou pozornost. Nezanedbejte ani psaní e-mailu, ke kterému životopis přiložíte. Ve většině případu spatří personalista Váš e-mail jako první.

Kde vhodné pracovní nabídky hledat?

Nespoléhejte se jen na nejznámější portály práce, určitě navštivte i ty méně známé. U menších pracovních portálů se nemusíte tolik obrávat velké konkurence. Zkuste prozkoumat i nový pracovní portál Fajn-práce.cz. Hledání pracovních nabídek Vám zpříjemní přehlednost stránek, vše je rozděleno do přehledných kategorií a stránky mají svěží a moderní design.

Důležité je také dobře využít každý pracovní portál. Reagovat můžete i na pozice mimo Váš obor, v případě, jste-li přesvědčení, že by Vás daná pozice bavila. Nebojte se zkusit ani práce na doma, brigády pro studenty či práce na pc. Nikdy nevíte, kdy budete mít štěstí. A pokud ne, nemáte co ztratit.

Jaké jsou triky úspěchu u pohovoru?

Posledním veledůležitým krokem je pohovor. Jak zapůsobíte na něm rozhodne, zda práci dostanete či nikoliv. Nenechte nic náhodě. Dobře se připravte na možné otázky. V mnoha případech se opakuji, je vhodné vědět nebo si alespoň nastínit, jak byste na ně reagovali. Předejdete tak trapným momentům, kdy řeknete něco, co jste ani nechtěli říct. Internet je plný tipů, jak dobře zapůsobit během pohovoru, tak směle do přípravy! Může se stát, že uspějete již u první pracovní nabídky.


Najděte si práci, jakou chcete! Mnoho pracovních nabídek naleznete na dnes již běžně užívaných pracovních portálech.

Úřady práce dnes nejsou nejspolehlivějším pomocníkem při hledání práce. To, že Vám někdo nabídne práci v dnešní době, která se potýká s vysokou nezaměstnaností, je opravdu nepravděpodobné. Pusťte se do hledání práce aktivně a dovolte si využít všechny možné způsoby. Možností je osobní schůzka s místními zaměstnavateli a stejně tak internetová nabídka zaměstnání. Řekněme, že Vám hledání usnadní právě druhá možnost.

Jak se na pracovních portálech práce získáva?

Právě podle pracovních portálů, se zdá, že volných pracovních pozic je vskutku dost. Je však nutné neponechat nic náhodě, jelikož konkurence je veliká. Prvním krokem k úspěchu je profesionálně zpracovaný životopis. Na internetu naleznete praktické tipy, co do životopisu uvést a co ne. Věnujte životopisu dostatek času, může totiž rozhodnou o tom, zda budete přizváni na pohovor či nikoliv. Vhodné je správně formulovat i e-mail, ve kterém svůj životopis zasíláte. Právě e-mail je ve většině případů první, co personalista uvidí.

Kde nejdete dobré pracovní nabídky?

Zkuste také méně známé portály, nespoléhejte jen na ty všude známé. Konkurence na menších pracovních portálech nebývá tak veliká. Navštivte při hledání i nový pracovní portál Fajn-práce.cz. Pracovní pozice jsou přehledně rozděleny do kategorií a moderní a svěží vzhled stránek dělá hledání nabídek prací o poznání příjemnější.

Podstatné je také využít dobře každý pracovní portál. Zaujme-li Vás i nabídka pracovní pozice mimo Vás obor, nebojte se zareagovat a zkusit své štěstí. Vyzkoušejte třeba práce na doma, brigády pro studenty nebo práce na pc. Třeba budete mít štěstí. Když ne, nemáte co ztratit.

Jak úspěšně zvládnout pohovor?

Posledním veledůležitým krokem je osobní pohovor. Jak na něm zapůsobíte, rozhodne o tom, zda vybranou práci dostanete či nikoliv. Je dobré opět neponechat nic náhodě. Nepodceňte přípravu na možné otázky. Často se opakují a je tedy šikovné vědět, alespoň přibližně, jak byste na ně odpověděli. Nepřekvapí Vás potom situace, kdy byste třeba řekli i něco, co jste říct vůbec nechtěli. Nekonečným nalezištěm tipů, jak správně na pohovor, je bezesporu internet, tak se pusťtě do hledání! Můžete tak uspět už u privní pracovní nabídky.

Markýzy jsou velice populárním prvkem stínící techniky. Markýzy mají mnoho předností, proto jsou s oblibou užívány k zastřešení zahrádek restaurací, cukráren, kaváren. Markýzy dokáží zastínit opravdu velkou plochu teras, balkónů či prosklených výloh. Markýzy, vhodným výběrem, pomohou dotvořit architektonický vzhled exteriéru budovy, stávají se její součástí i reklamní plochou, protože na ně lze umístit název provozovny či reklamu na specifický výrobek. Ovládání markýz je velice jednoduché. V nabídce je obrovské množství typů, které zajisté vyhoví i těm nejnáročnějším požadavkům. Markýzy jsou snadno ovladatelné klikou a v případě zastínění vetších ploch či více markýz je komfortnější možnost motoriského ovládání se spínačem nebo dálkovým ovládáním. Aktuální trendem se stává větrné čidlo, které brání poškození markýz tak, že v případě silného větru markýzy automaticky stáhne. I clona může být opatřena světelným nebo časovým spínačem. Také máte na výběr z velkého množství látek moderních vzorů. Látky jsou většinou vyrobeny ze 100% akrylového vlákna vyznačujícího se dlouhou životností a stálobarevností.


Markýzy jsou považovány za velmi oblíbené mezi prvky stínící techniky. Spousta předzahrádek u kaváren, cukráren i restaurací je zastíněna právě markýzami, které mají mnoho předností. Markýzy dovedou zastřešit značně velkou plochu teras, balkónů a prosklených výloh. Správným výběrem lze docílit nejen jednotvárného vzhledu exteriéru budovy, ale díky možnosti umístění reklamy či názvu provozovny se markýzy stávají i reklamní plochou. Ovládání markýz je velmi prosté. V naší nabídce naleznete velké množství typů, které vyhoví Vašim náročným požadavkům. Markýzy lze ovládat klikou, při větší zastíněné ploše je praktičtější využít spíše motorického ovládání se spínačem či dálkovým ovládáním, stejně tak i v případě více markýz. Žádaným doplňkem dnes bývá i větrné čidlo, které automaticky stáhne markýzu při velkém větru a zabrání tak poškození. Clony mohou být doplněny také časovým nebo světelným spínačem. Nespornou výhodou je i možnost výběru z mnoha látek módních vzorů. Většina látek je vyrobena ze 100% akrylového vlákna, které je specifické dlouhou životností a stálobarevností.


Mezi nejpopulárnejší prvky stínící techniky patří bezesporu markýzy. S oblibou jsou používány k zastřešení předzahrádek u restaurací, kaváren, cukráren,… Markýzy mají několik předností. Markýzy jsou schopny zastínit dostatečně velkou plochu teras, balkónů i prosklených výloh. Díky možnosti umístění názvu provozovny či reklamy na určitý výrobek se markýzy stávají reklamní plochou, mimo jiné lze vhodným výběrem docílit celistvého architektonického vzhledu budovy. Manipulace s markýzami je velmi snadná. I ti nejnáročnější si nepochybně vyberou z nabídky, která skýtá velké množství typů. Markýzy můžeme tedy ovládat klikou nebo při zastíněné větší ploše či několika markýzách je pohodlnější motorické ovládání se spínačem nebo dálkovým ovládáním. Při velkém větru lze markýzy chránit před poškozením větrným čidlem, které se stává žádaným doplňkem. Dalším trendem se stávájí clony se světelným či časovým spínačem. Ocenitelným přínosem je také výěr z nesčetného množství látek trendových vzorů. Dlouhou životnost a stálobarevnost Vám zaručí kvalitní 100% akrylové vlákno, ze kterého je většina látek vyrobena.


Markýzy jsou velice populárním prvkem stínící techniky. Markýzy mají mnoho předností, proto jsou s oblibou užívány k zastřešení zahrádek restaurací, cukráren, kaváren. Markýzy dokáží zastínit opravdu velkou plochu teras, balkónů či prosklených výloh. Správným výběrem lze docílit nejen jednotvárného vzhledu exteriéru budovy, ale díky možnosti umístění reklamy či názvu provozovny se markýzy stávají i reklamní plochou. Ovládání markýz je velmi prosté. I ti nejnáročnější si nepochybně vyberou z nabídky, která skýtá velké množství typů. Markýzy můžeme tedy ovládat klikou nebo při zastíněné větší ploše či několika markýzách je pohodlnější motorické ovládání se spínačem nebo dálkovým ovládáním. Žádaným doplňkem dnes bývá i větrné čidlo, které automaticky stáhne markýzu při velkém větru a zabrání tak poškození. Dalším trendem se stávájí clony se světelným či časovým spínačem. Ocenitelným přínosem je také výěr z nesčetného množství látek trendových vzorů. Dlouhou životnost a stálobarevnost Vám zaručí kvalitní 100% akrylové vlákno, ze kterého je většina látek vyrobena.


Mezi nejpopulárnejší prvky stínící techniky patří bezesporu markýzy. S oblibou jsou používány k zastřešení předzahrádek u restaurací, kaváren, cukráren,… Markýzy mají několik předností. Markýzy jsou schopny zastínit dostatečně velkou plochu teras, balkónů i prosklených výloh. Díky možnosti umístění názvu provozovny či reklamy na určitý výrobek se markýzy stávají reklamní plochou, mimo jiné lze vhodným výběrem docílit celistvého architektonického vzhledu budovy. Manipulace s markýzami je velmi snadná. V nabídce je obrovské množství typů, které zajisté vyhoví i těm nejnáročnějším požadavkům. Markýzy lze ovládat klikou, při větší zastíněné ploše je praktičtější využít spíše motorického ovládání se spínačem či dálkovým ovládáním, stejně tak i v případě více markýz. Při velkém větru lze markýzy chránit před poškozením větrným čidlem, které se stává žádaným doplňkem. I clona může být opatřena světelným nebo časovým spínačem. Také máte na výběr z velkého množství látek moderních vzorů. Látky jsou většinou vyrobeny ze 100% akrylového vlákna vyznačujícího se dlouhou životností a stálobarevností.